Všechny kategorie

O US


Pioneer Extraction solution je společnost se sídlem v USA, která vyrábí lékařské stroje na extrakci bylin a další stroje na extrakci bylin

Extrakční řešení Pioneer je určeno ke snížení pracnosti procesu lékařská bylina/esenciální extrakci a pomůže vám extrahovat vysoce kvalitní olej z květů, listů a rostlin tím nejúčinnějším a nejbezpečnějším způsobem

Extrakční řešení Pioneer používá hlavně extrakci rozpouštědlem při ultranízké teplotě, která integruje extrakci, filtraci, regeneraci rozpouštědla, dekarboxylaci a molekulární destilaci.

Zařízení může být také vybaveno automatickým podáváním, odbarvováním, odstraňováním zbytků pesticidů, odstraňováním těžkých kovů, funkcí destilace rozpouštědel podle potřeb zákazníka.

Abychom usnadnili výrobu, pohyb a rozšiřování zařízení, mohou být naše stroje nejen konstruovány do výrobních linek, ale také přizpůsobeny do modulů;

Samozřejmě můžeme nabídnout služby OEM / ODM. Jedním slovem lze všechny naše stroje přizpůsobit podle různých potřeb každého zákazníka.

Kromě toho je jednou z našich funkcí také kvalitní poprodejní servis. Naše poprodejní oddělení je online 24 hodin denně, což nám umožňuje odstraňovat poruchy a řešit problémy co nejrychleji.

Naše bohatství profesionálních služeb a vybavení nejvyšší kvality vám poskytne ještě silnější náskok a věříme, že si nás v budoucnu pevně vyberete.

OUR FACTORY

CERTIFIKÁT


CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE
CERTIFIKACE

Žhavé kategorie